facebook
×
mielno
MIELNO.COM – Internetowy Informator

Mielno GOLDEN SUN Luxury Apartments

GOLDEN SUN Luxury Apartments

+48 570 680 680
GOLDEN SUN Luxury Apartments

Na pięknym mieleńskim wybrzeżu, gdzie drzewa przeglądają się w lustrze wody, a plaża zachęca aksamitem piasków, najchętniej świeci słońce. W samym sercu Mielna pośród licznych kafejek, restauracji oraz zielonych terenów porośniętych starymi sosnami znajdują się nowe i ekskluzywne apartamenty Golden Sun idealne na wakacje w Mielnie. Rezerwując wakacje do 30 kwietnia, otrzymasz rabat 10%.


Galeria zdjęć


Opis

Niezwykle urocze jedno i trzy pokojowe apartamenty z pięknymi tarasami, sprawiają iż Państwa pobyt stanie się niezapomniany. Tu odszukacie Państwo spokój, zregenerujecie siły i poczujecie smak prawdziwego relaksu i wypoczynku w sąsiedztwie z naturą.


Oferta

Oferowane Państwu apartamenty znajdują się w czterokondygnacyjnym budynku w odległości 300m od Morza Bałtyckiego i 200m od Jeziora Jamno. Cała posesja strzeżona jest przez precyzyjny system zabezpieczeń, a wejście na teren budynku jest możliwe jedynie dzięki kartom magnetycznym, co gwarantuje spokój i bezpieczeństwo mieszkańcom. Przestronna winda to jeden z wymogów niezbędnych, aby gościć osoby niepełnosprawne. W sąsiedztwie mieści się ośrodek uzdrowiskowy z dużym basenem i parkingiem, z którego mogą korzystać goście Golden Sun.


Lokalizacja